Döviz
Anasayfa Döviz Kurları TCMB Kurları Altın Fiyatları Sitene Ekle Web Servisleri
1000 Gr Külçe Altın

1000 Gr Külçe Altın, Altın piyasasının en büyük gramajlı tek parça halinde satın alınan altın türlerinden biridir. Büyük bir yatırım aracı olan altın piyasasının finans değeri büyüktür ve büyük ölçekli yatırım yapabilen kullanıcıların parça parça alıp sattığı ürünlerden biridir.

1000 gr, yani 1 kilo külçe altının değerini gram hesabı olarak piyasa fiyatları belirler. Bu etkenler arasında yurtiçi ve yurtdışı piyasalar altının değerlerini belirler ve yatırımcılar da bu yönde hareket ederler.

Yatırımcıların bilmesi gereken diğer bir husus ise 1000 gr külçe altın her kuyumcuda bulunmaz. Piyasası genelde sarraflar, ve bankalardır. Sebebi ise gramaj olarak ağır olması ve mali değerinin ise büyük olmasıdır.

Külçe Altın kaç ayar sorusunun cevabını da yazımız içerisinde öğrenmek isteyen kullanıcılarımız, 1000gr külçe altın 24 ayar olup ilk satırlarda da belirttiğimiz üzere gramaj olarak yüksek meblağlı ve en güvenli yatırım araçlarından biridir. Tabiki altın fiyatları düşmediği sürece..

Külçe altının fiyatını ise 1x1000 olarak hesaplayabilirsiniz. Altın piyasasını ise Altın fiyatları bölümümüzden inceleyebilir bu doğrultuda yatırımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Külçe altın alacak kullanıcılarımız, altınlarını her ne kadar internette de sipariş verebilse de sanal yerine fiziksel olarak alım yapmanızı ve altınınızı güvende tutmanızı önerdiğimizi de eklemek isteriz.

Bol Kazançlı günler dileklerimiz ile.

Kaynak; kulcealtin.com ekibi
3 ocak altın bilgileri   euro kurları ,   ocak ayı altın fiyatları ,    ,   altın yükselişe geçti ,   1 gram külçe altın nereden alınır ,    ,    ,   2,5 gram külçe altın ,   günlük döviz kuru ,   1 kg külçe altın nerelerde satılır ,   1000 gr külçe nerede satılır ,    ,   1 gram külçe altın ,   1 gram külçe altın fiyatı ,   altın piyasasında zirve ,   tcmb döviz kuru ,    ,   dolar kurları ,   20 gram külçe altın ,   
www.kulcealtin.com 2010 - 2020 ©