Döviz
Anasayfa Döviz Kurları TCMB Kurları Altın Fiyatları Sitene Ekle Web Servisleri
Bitcoin Nedir? Bitcoin Nasıl Kazanılır
Bitcoin Nedir? Bitcoin Nasıl Kazanılır?

bitcoin

Dolar ve Euro'a alternatif olarak önerilen sanal para yöntemi Bitcoin'in sembolü ฿, kısaltması ise BTC olarak görülür. Herhangi bir merkez bankası ada aracı kuruma bağlı olmayan dijital para birimini sanal cüzdan oluşturarak satın alabilir ve bitcoin elde edebilirsiniz, bu cüzdanın hükmünü ise ister cep telefonunuzda ister pc de tablette web servisleri aracılığı ile elde edebilirsiniz. Bu cüzdan ile para gönderim/alım yada alışverişlerinizi dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz.

Bitcoin her ne kadar kendisini devlet tarafından düzenlenen ve şişirilmesi zor bir para birimi olarak tanımlasa da ne yazıkki biz bu makaleyi hazırlarken %16 lık bir düşüş kaydetti. Her şeyi geçelim bu bitcoin nedir? sorusunun cevabını verecek olursak; Bitcoin bir sanal para birimidir. Kurucusu Satoshi Nakamato olan bu sanal para biriminin ilk zamanlarında henüz pek saygı duyulmayan ve değeri bilinmeyen bir para olmasına nazaran bugün dünyada en çok tercih edilen para birimleri arasında olan bir sanal para birimidir.

Paypal'ın da Bitcoin'i sanal para birimi olarak kabul ettiğini belirtti, güzelliği ve buda demek oluyor ki Paypal bu paranın en büyük rakipleri arasında olacağını kabullenmiş durumda olması.
bireysel kredi   şahıs firması kurmak ,    ,   bitcoin fiyat ,   çapraz kur değerleri ,    ,    ,   kredi notu öğrenme ,   kredi iptal ,    ,    ,   online kredi başvurusu ,   ihtiyaç kredisi akbank ,   kredi notu sorgulama ,   kredi iptal etmek ,    ,   kredi çekmek için gerekli evraklar ,   ihtiyaç kredisi başvuru ,   ihtiyaç kredisi için gerekli evraklar ,    ,   
www.kulcealtin.com 2010 - 2017 ©